NOV MESIACA NOVEMBER 2022: Kedy je a čo nás čaká?

0

Pekné počasie babieho leta už dávno vystriedali jesenné mrazíky, farebné lístie zo stromov takmer vymizlo a noci sa neustále predlžujú. Ešte než sa ale rozlúčime s novembrom, čaká nás nov mesiaca, ktoré sa spája s prehodnocovaním životných cieľov. Prezradíme, kedy sa odohrá novembrový nov mesiaca, s ktorým astrologickým znamením sa spája a aké životné aspekty táto udalosť najviac ovplyvní.

Kedy je nov mesiaca november 2022?

Nov mesiaca tento mesiac vychádza na 23. novembra 2022, pričom nastane presne o 23:57 hodine stredoeurópskeho času (SEČ). Konkrétne sa jedná o nov mesiaca v znamení Strelca, ktoré na rozdiel od novembrového splnu, ktorý prial skôr domácej pohode a pokoja, môže povzbudiť človeka k tomu, aby hľadal nové výzvy a snažil sa svoj život v určitých smeroch posunúť dopredu.

Ako nás nov mesiaca v novembri ovplyvnia?

Ako už bolo spomenuté vyššie, znamením zverokruhu, ktoré ovplyvní novembrový nov mesiaca v roku 2022, je Strelec. Ide o znamenie ohnivé, pre ktoré je typická úprimnosť a idealizmus. Strelci túžia v živote robiť to, čomu veria a čo ich napĺňa, často vedú aktívny či dobrodružný život a pre splnenie svojich cieľov sú ochotní veľmi obetovať. Okrem toho je však pre nich dôležitá sloboda.

Rovnako ako v prípade novu mesiaca, ktoré spadajú pod ďalšie ohnivé znamenia (Baran a Lev), je aj tento čas skvelou príležitosťou, kedy prehodnotiť svoje ciele a položiť si otázku, či ich dosiahnutiu venujete maximálne možné úsilie. Pokiaľ si niečím nie ste stopercentne istí, nebaví vás to alebo cítite, že nesmerujete tam, kam by ste si priali, je vhodný čas na zmenu kurzu.

Nov mesiaca v Strelcovi podporuje optimistický prístup k životu a dáva ľuďom nádej, že sa situácia zlepší, aj keď sa po ceste k vytýčenému cieľu objavia nejaké problémy. Zároveň ide o čas, ktorý je priaznivý na získavanie nových skúseností, poznatkov a informácií, rozvíja túžbu po vzdelaní a praje spoločenskej konverzácii. Mnohí tiež môžu zatúžiť po cestovaní alebo po dobrodružstve.

Hoci ľudia chcú dať svojmu životu zmysel a cítia, že novembrový nov mesiaca je pre hľadanie nového poslania ideálnym obdobím, zároveň je dobré mať na pamäti, že by si mal človek veci dôkladne premyslieť. Tento čas nepraje unáhleným rozhodnutiam, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na budúcnosť. Okrem toho sa počas novembrového novu mesiaca neodporúča uzatvárať zmluvy.

Pokiaľ vezmeme do úvahy zdravotnú stránku, novembrový nov mesiaca môže ovplyvniť niekoľko rôznych častí vášho tela. Patrí sem predovšetkým pečeň, a preto sa v tomto čase neodporúča piť alkohol vo väčšom množstve. Okrem toho si dajte pozor na rôzne poranenia a chráňte si stehennú kosť, krížovú kosť bedrový kĺb aj kostrč. Citlivé potom môže byť aj bedrové a bedrové svalstvo a pred úrazmi by ste si mali chrániť aj svoje bedrové stavce.

Čo robiť počas novembrového novu mesiaca?

Márne premýšľate, čo počas novembrového novu mesiaca ešte stihnúť v záhradke? Vzhľadom na to, že s blížiacou sa zimou príroda pomaly zaspáva, mali by ste nechať pôdu odpočívať a dopriať jej pokoj. Pokiaľ sa napriek tomu chcete vonku angažovať, ošetrujte iba nadzemné časti kríkov a stromov, ale rozhodne v tomto čase nič nesadajte ani nepresádzajte.

Nov mesiaca november 2022

Novembrový nov mesiaca prebehne v znamení Strelca, ktoré je ohnivé a vyzdvihuje úprimnosť, slobodu a idealizmus. Ide o dobrú príležitosť na prehodnotenie svojich cieľov a vytýčenie nového životného smeru. Zároveň môžete pocítiť túžbu po nových zážitkoch alebo po dobrodružstve.

Ako novembrový nov mesiaca ovplyvní emócie?

Počas novembrového novu mesiaca by ste si mali položiť niekoľko otázok, a síce či ste so svojou súčasnou situáciou spokojní, či na splnenie svojich cieľov vynakladáte dostatočné úsilie a či sa nesnažíte až príliš (vrátane premáhania sa po pracovnej stránke). Prevažovať by mal ale optimistický prístup k životu a pocit nádeje, že sa všetko zlepší a dopadne to tak, ako má.

Na ktoré časti tela má nov mesiaca v novembri vplyv?

Pôsobenie novembrového novu mesiaca najviac pocítite na svojej pečeni, ale aj na niektorých častiach skeletu. Konkrétne ide o kostrč, stehennú a krížovú kosť, bedrový kĺb a bedrové stavce. Preto si dávajte dobrý pozor na rôzne poranenia a chráňte aj svoje bedrové a bedrové svalstvo.