ORIGINÁLNE ŽELANIE PRE NAJLEPŠIU KAMARÁTKU: Vtipné a dojímavé!

Ak sa blížia narodeniny alebo sviatok vašej najlepšej kamarátky, určite premýšľate, akým darčekom ju tento rok prekvapiť. Okrem toho by ste nemali zabudnúť na nejaké pekné prianie, ktoré jej vyčarí úsmev na tvári. Poradíme vám, čo napísať do blahoželania pre vašu najlepšiu kamarátku, aké blahoželanie pre najlepšiu kamarátku vybrať a ako jej zaželať vtipné narodeniny.

Čo pekné napísať kamarátke na prianie?

Najlepšia kamarátka si zaslúži krásnu pohľadnicu k narodeninám a samozrejme k sviatku. Môže byť ručne vyrobené (nakreslené, namaľované alebo dokonca vystrihnuté), ale aj vytlačené alebo možno kúpené. Okrem toho sa dnes často posielajú aj SMS želania pre najlepšiu kamarátku a výnimkou nie sú ani Messenger želania pre najlepšiu kamarátku alebo WhatsApp správa pre najlepšiu kamarátku.

Keď si vyberiete najvhodnejšiu formu, musíte tiež premyslieť, čo napísať na narodeninové alebo možno sviatočné prianie, aby ste najlepšieho priateľa potešili alebo od srdca rozosmiali. Hoci sa výber blahoželania pre vašu kamarátku môže zdať jednoduchý, pretože ju dobre poznáte, niekedy nápady jednoducho neprichádzajú v správny čas alebo jednoducho hľadáte niečo, čo by vám samým nenapadlo.

Zatiaľ čo niektorí ľudia nemajú problém napísať najlepšej kamarátke dlhé blahoželanie k narodeninám alebo možno list najlepšej kamarátke, ktorý vystihuje všetko, čo jej chcú povedať, iní dávajú prednosť kratším odkazom, ktoré zahrejú pri srdci. Je potom na vás, či chcete napísať dojímavý text o vašom priateľstve, alebo si vyberiete vtipné prianie, ktoré vašu kamarátku rozosmeje. Vždy však majte na pamäti osobu, pre ktorú želanie vyberáte.

Originálne narodeninové prianie pre najlepšiu kamarátku

Určite by ste chceli svojej najlepšej kamarátke dopriať naozaj výnimočné prianie, vďaka ktorému si bude svoje narodeniny pamätať. Ak neviete, aké originálne narodeninové prianie pre svoju najlepšiu kamarátku vybrať, môžete sa inšpirovať naším výberom uvedeným nižšie:

 • Nech sú vaše narodeniny také, ako ste si vysnívali, najmä veľa zábavy, aby ste sa nenudili.
 • Prajem ti kamión šťastia a dlhú rieku zdravia, nech si v živote šťastný a konečne nájdeš toho pravého. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Želám ti, aby tvoje narodeniny boli len začiatkom ďalšieho úžasného roka plného šťastných chvíľ a veľkých dobrodružstiev.
 • Dúfam, že tvoje narodeniny budú také, ako sú tie tvoje – veselé, sladké a plné lásky.
  Nech sú vaše dnešné narodeniny rovnako úžasné ako vy.
 • Dnes oslavujeme tvoj výnimočný deň! Si skutočným slnečným lúčom v mojom živote a mojou spriaznenou dušou. Všetko najlepšie k narodeninám.
 • Máš pred sebou rok plný nových dobrodružstiev, vzrušujúcich príležitostí a bezhraničnej lásky. Krásne narodeniny, úžasná priateľka!
 • Všetko najlepšie k narodeninám! Dnes si zaslúžiš všetky torty, lásku, objatia a šťastie. Užívaj si svoj deň!
 • Krásna, očarujúca, milá, inteligentná, sebavedomá, zábavná a jednoducho najlepšia. To sú slová, ktorými možno opísať dnešnú oslávenkyňu. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Všetko najlepšie k narodeninám mojej najlepšej kamarátke, ktorá sa smeje mojim hlúpym vtipom a stále stojí pri mne, aj keď robím veľké hlúposti.
 • Najlepšie chvíle sú vždy tie, ktoré zdieľame s našimi priateľmi. Dnes je tvoj výnimočný deň a ja ti želám len to najlepšie a veľa lásky a šťastia. Užite si to!
 • Najlepší priateľ je niekto, s kým môžeš byť sám sebou, niekto, s kým môžeš viesť nezmyselné rozhovory, niekto, kto ťa má stále rád, aj keď si divný. Všetko najlepšie k narodeninám, môj najlepší priateľ!
 • Vytvorili/vyrobili sme si spolu veľa nádherných spomienok. Na zdravie všetkým ďalším, ktoré si vytvoríme. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Krásne narodeniny človeku, ktorý pozná moje najlepšie aj najhoršie stránky a stále ma úprimne miluje. Všetko najlepšie k narodeninám!

Dojemné narodeninové karty pre najlepšiu kamarátku

Chceli by ste v narodeninovom prianí pre svoju najlepšiu priateľku vyjadriť, čo pre vás táto žena znamená a ako veľmi si ju vážite? Potom nie je nič jednoduchšie ako vybrať dojímavý odkaz, ktorý jej vyčarí úsmev na tvári alebo ju možno aj trochu rozplače. Čo napísať na narodeninové blahoželanie, vám poradíme na nasledujúcich riadkoch:

 • Každý rok máš narodeniny, ale priateľstvo, ako je to naše, sa uzatvára len raz za život. Všetko najlepšie k tvojim výnimočným narodeninám.
 • Skutočných priateľov je málo a ja som vďačná, že mi život dal teba! Takže priateľ môj, všetko najlepšie k narodeninám, najmä veľa zdravia a lásky. Mám ťa veľmi rád!
 • Jednou z najkrajších vecí na svete je priateľstvo. Ďakujem ti, že si môj najlepší priateľ. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Som hrdý na život, ktorý si si vytvoril, a som šťastný, že môžem byť jeho súčasťou. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Rozumieš mi ako nikto iný a považujem ťa nielen za svoju najlepšiu priateľku, ale aj za svoju sestru. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Vždy si tu pre mňa bola, v dobrom aj zlom, a ja ti za to veľmi ďakujem. Prajem ti tie najkrajšie narodeniny, na ktoré budeš dlho spomínať. Všetko najlepšie!
 • Nech sa ti na cestu sypú ruže, nech sa ti splnia všetky želania, nech ti srdce nespáli klamstvo, to všetko ti prajem k narodeninám!
 • Priateľ je ten, kto sa dotýka tvojho srdca. Ty si môj priateľ, a to veľmi výnimočný. Nech je tento deň v tvojom živote jasný a krásny. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Vďaka za ďalší rok, počas ktorého si mi bol úžasným priateľom. Nezaslúžiš si nič iné ako to najlepšie, čo život ponúka. Prajem ti krásny deň!
 • Ďakujem ti, že ma vždy počúvaš. Som veľmi šťastná, že si si ma vybral za svoju priateľku. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Si taký starostlivý priateľ – jediný svojho druhu. Si skutočný a vzácny priateľ, akého len tak niekde nenájdeš. Veľmi ti ďakujem za všetko, čo si pre mňa kedy urobil, a prajem ti tie najšťastnejšie a najkrajšie narodeniny.
 • Nie si len môj priateľ, si moja spriaznená duša. Milujem ťa najviac na celom svete. Všetko najlepšie k narodeninám!

Vtipné priania k narodeninám kamarátky

Ak vaša najlepšia kamarátka nemá veľký zmysel pre humor, dojímavé narodeninové želanie pre ňu pravdepodobne nebude to pravé. Namiesto toho vyberte niečo veselé a zábavné. Ak neviete, ako jej popriať vtipné narodeniny, nezúfajte. Pripravili sme pre vás niekoľko nápadov, z ktorých si určite vyberiete to najlepšie vtipné narodeninové prianie pre vašu kamarátku:

 • Na tvoje narodeniny som ti chcela dať niečo, čo by bolo očarujúce a zároveň vtipné, ale potom som si uvedomila, že ma už máš. Takže ti len prajem všetko najlepšie k narodeninám!
 • Boh nás stvoril ako priateľov, pretože vedel, že jedna mama by nás nezvládla. Všetko najlepšie, miláčik, k tvojim dnešným narodeninám!
 • Rozmýšľala som a odmietam ti popriať všetko najlepšie k narodeninám. Čím by som ti na budúci rok vytrela oči, keby sa ti náhodou naozaj splnilo tvoje želanie? Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Drahý priateľ, pri príležitosti tvojich narodenín mi dovoľ, aby som ti dal niekoľko dobrých rád. Usmievaj sa čo najviac tak, že poriadne ukážeš svoje zuby, pretože čoskoro príde čas, keď už nebudeš mať čo ukazovať. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Vždy si si najviac vážil moju úprimnosť, preto mi dovoľ, aby som ti povedal, že si opäť o rok starší. Je dobre, že to nedávaš tak najavo. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Nech tvoje narodeniny oplývajú šťastím a čokoládou. Tie dve veci idú ruka v ruke. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Oslávte svoje narodeniny ako škrečok – celý deň spite, celú noc oslavujte a potom niekoho požiadajte, aby po vás upratal!
 • Keď si niekto začne robiť srandu z vášho veku, zachovajte si chladnú hlavu. Aby nebolo vidieť vrásky na vašom krku. Všetko najlepšie k narodeninám!

Prianie k sviatku pre najlepšiu kamarátku

Ak si márne lámete hlavu nad tým, ako napísať blahoželanie k narodeninám najlepšej kamarátke, ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, aké by mohlo byť prianie k sviatku pre najlepšieho priateľa. Je teda len na vás, či prídete s vlastnými nápadmi, alebo si vyberiete jeden z našich odkazov, ktoré vášho priateľa určite potešia:

 • Prajem vám na dovolenke stôl plný hranolčekov, milých mužov na milovanie a mäkkú posteľ na spanie. Oslávte svoj sviatok veselo, len nespadnite z postele.
 • Želám ti k tvojmu sviatku všetko najlepšie, nech mám stále takú dobrú kamarátku, nech nemáš v živote žiadne problémy, nech ťa nič netrápi, nech ťa slnko každý deň hreje, to ti zo srdca želá tvoja kamarátka!
 • Všetko najlepšie k tvojim sviatkom, veľa šťastia, vernej lásky. To ti želá tvoja verná priateľka.
 • Prajem ti všetko najlepšie k narodeninám, moja drahá! Nech sa v tento veľký deň čo najlepšie zabavíš.
 • Nech by si sa volala akokoľvek, stále by si bola tou istou osobou a skvelou priateľkou. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Dievča, poďakuj dnes svojim rodičom, že ti dali také krásne meno, ktoré môžeš tak jedinečne nosiť len ty. Prajem ti nádherný sviatok!

Sledujte novinky webu RadimeAKO.sk na Google News!

Ako napísať blahoželanie najlepšej kamarátke?

Ak sa pýtate, ako pripraviť najlepšie blahoželanie k narodeninám alebo sviatku pre priateľa, máte veľa možností. Môžete si vybrať ručne vyrobené, ale aj tlačené alebo kupované blahoželania. Výber textu potom závisí výlučne od toho, aký je váš najlepší priateľ. Niektoré ženy poteší dlhší text od srdca, iné uprednostňujú krátke odkazy a ďalšie sa rady zasmejete na vtipe.

TOP:   SEDMOKRÁSKA CHUDOBKA: Čo ste o nej (ne) vedeli?

Čo napísať na narodeninové blahoželanie najlepšej kamarátke?

Ak chcete vybrať originálne blahoželanie pre svoju najlepšiu kamarátku, ktoré ju zaručene poteší, môžete zvoliť text ako "Želám ti kamión šťastia a dlhú rieku zdravia..." alebo správu "Čaká ťa rok plný nových dobrodružstiev..." Medzi ďalšie veľmi obľúbené odkazy patrí "Krásna, očarujúca, milá, múdra..." alebo "Najlepšie chvíle sú vždy pre teba...".

Ako môže vyzerať dojímavé narodeninové prianie?

Ak chcete vybrať text pre svoju najlepšiu kamarátku, ktorý ju zahreje pri srdci a možno aj rozplače, máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov. Môžete si vybrať napríklad blahoželanie: "Každý rok máš narodeniny, ale priateľstvo...", krásny text: "Rozumieš mi ako nikto iný..." alebo možno dojímavý odkaz: "Ďakujem, že ma vždy vypočuješ..."

Ako napísať vtipné blahoželanie k narodeninám najlepšej kamarátke?

Zatiaľ čo niektoré ženy dávajú prednosť dojímavým blahoželaniam, iné uprednostňujú odkazy, ktoré ich nahlas rozosmejú. Ak vaša najlepšia kamarátka patrí k nim, možno sa jej bude páčiť "Rozmýšľala som a odmietam ti popriať všetko najlepšie k narodeninám..." alebo "Osláv svoje narodeniny ako škrečok...".